Final
Celtic
(SCO)
Porto
(POR)
Semi-finals
Boavista
(POR)
Lazio
(ITA)
Quarter-finals
Beşiktaş
(TUR)
Liverpool
(ENG)
Málaga
(ESP)
Panathinaikos
(GRE)
Fourth round
AEK
(GRE)
Anderlecht
(BEL)
Auxerre
(FRA)
Denizlispor
(TUR)
Hertha
(GER)
Slavia Praha
(CZE)
Stuttgart
(GER)
Wisła Kraków
(POL)
Third round
Betis
(ESP)
Bordeaux
(FRA)
Celta
(ESP)
Club Brugge
(BEL)
Dynamo Kyiv
(UKR)
Fulham
(ENG)
Leeds
(ENG)
Lens
(FRA)
Liberec
(CZE)
Lyon
(FRA)
M. Haifa
(ISR)
PAOK
(GRE)
Paris
(FRA)
Schalke
(GER)
Sturm
(AUT)
Vitesse
(NED)
Second round
Alavés
(ESP)
Amica Wronki
(POL)
Anorthosis
(CYP)
APOEL
(CYP)
Austria Wien
(AUT)
Blackburn
(ENG)
Bremen
(GER)
Crvena zvezda
(SRB)
Dinamo Zagreb
(CRO)
Djurgården
(SWE)
FC Naţional Bucureşti
(ROU)
Fenerbahçe
(TUR)
Ferencváros
(HUN)
Grasshoppers
(SUI)
H. Tel-Aviv
(ISR)
Ipswich
(ENG)
Legia
(POL)
Levski
(BUL)
Midtjylland
(DEN)
Parma
(ITA)
Partizan
(SRB)
Sparta Praha
(CZE)
Viking
(NOR)
Žižkov
(CZE)
First round
Aberdeen
(SCO)
AIK
(SWE)
Ankaragücü
(TUR)
Brøndby
(DEN)
Chelsea
(ENG)
Chievo
(ITA)
CSKA Moskva
(RUS)
CSKA Sofia
(BUL)
Dinamo Tbilisi
(GEO)
GAK
(AUT)
Gomel
(BLR)
Hajduk Split
(CRO)
Heerenveen
(NED)
Iraklis
(GRE)
Kärnten
(AUT)
København
(DEN)
Kocaelispor
(TUR)
Leixões
(POR)
Litex
(BUL)
Livingston
(SCO)
Lorient
(FRA)
M. Tel-Aviv
(ISR)
Metalurh Donetsk
(UKR)
Metalurh Zaporizhya
(UKR)
Mouscron
(BEL)
OB
(DEN)
Polonia Warszawa
(POL)
Primorje
(SVN)
Púchov
(SVK)
Rangers
(SCO)
Rapid Bucureşti
(ROU)
Sarajevo
(BIH)
Servette
(SUI)
Shakhtar Donetsk
(UKR)
Široki Brijeg
(BIH)
Smederevo
(SRB)
Sporting CP
(POR)
Stabæk
(NOR)
Sūduva
(LTU)
Újpest
(HUN)
Utrecht
(NED)
Varaždin
(CRO)
Ventspils
(LVA)
Xanthi
(GRE)
Zalaegerszeg
(HUN)
Željezničar
(BIH)
Zenit
(RUS)
Zimbru
(MDA)
Qualifying round
AEL
(CYP)
Araks
(ARM)
Atlantas
(LTU)
Atyrau
(KAZ)
Avenir
(LUX)
Bangor
(WAL)
Belasica
(MKD)
Birkirkara
(MLT)
Brann
(NOR)
Dinamo Minsk
(BLR)
Domagnano
(SMR)
Dundalk
(IRL)
Encamp
(AND)
Fylkir
(ISL)
Glentoran
(NIR)
Gorica
(SVN)
Göteborg
(SWE)
Grevenmacher
(LUX)
HJK
(FIN)
ÍBV
(ISL)
Kairat
(KAZ)

(FRO)
Levadia
(EST)
Liepājas Metalurgs
(LVA)
Linfield
(NIR)
Locomotive Tbilisi
(GEO)
Lugano
(SUI)
MYPA
(FIN)
Nistru
(MDA)
Partizani
(ALB)
Pobeda
(MKD)
Senec
(SVK)
Shamrock Rovers
(IRL)
Sigma
(CZE)
Sliema
(MLT)
Tirana
(ALB)
TNS
(WAL)
TVMK
(EST)
Vaduz
(LIE)
Vikingur
(FRO)
Zvartnots
(ARM)
Top