Final
Benfica
(POR)
Sevilla
(ESP)
Semi-finals
Juventus
(ITA)
Valencia
(ESP)
Quarter-finals
AZ Alkmaar
(NED)
Basel
(SUI)
Lyon
(FRA)
Porto
(POR)
Round of 16
Anji
(RUS)
Betis
(ESP)
Fiorentina
(ITA)
Ludogorets
(BUL)
Napoli
(ITA)
Plzeň
(CZE)
Salzburg
(AUT)
Tottenham
(ENG)
Round of 32
Ajax
(NED)
Chornomorets Odesa
(UKR)
Dnipro
(UKR)
Dynamo Kyiv
(UKR)
Esbjerg
(DEN)
Frankfurt
(GER)
Genk
(BEL)
Lazio
(ITA)
Liberec
(CZE)
M. Tel-Aviv
(ISR)
Maribor
(SVN)
PAOK
(GRE)
Rubin
(RUS)
Shakhtar Donetsk
(UKR)
Swansea
(ENG)
Trabzonspor
(TUR)
Group stage
APOEL
(CYP)
Apollon
(CYP)
Bordeaux
(FRA)
Dinamo Zagreb
(CRO)
Elfsborg
(SWE)
Estoril
(POR)
Freiburg
(GER)
Kuban
(RUS)
Legia
(POL)
M. Haifa
(ISR)
Paços Ferreira
(POR)
Pandurii
(ROU)
PSV
(NED)
Rapid Wien
(AUT)
Rijeka
(CRO)
Shakhter
(KAZ)
Sheriff
(MDA)
St. Gallen
(SUI)
Standard Liège
(BEL)
Thun
(SUI)
Tromsø
(NOR)
Vitória SC
(POR)
Wigan
(ENG)
Zulte Waregem
(BEL)
Play-offs
Aktobe
(KAZ)
Astra
(ROU)
Atromitos
(GRE)
Beşiktaş
(TUR)
Braga
(POR)
Dila
(GEO)
Dinamo Tbilisi
(GEO)
Feyenoord
(NED)
FH
(ISL)
Grasshoppers
(SUI)
Jablonec
(CZE)
Kalju
(EST)
Kukës
(ALB)
Minsk
(BLR)
Molde
(NOR)
Nice
(FRA)
Nordsjælland
(DEN)
Partizan
(SRB)
Pasching
(AUT)
Petrolul
(ROU)
Qarabağ
(AZE)
Skënderbeu
(ALB)
Śląsk
(POL)
Spartak Moskva
(RUS)
St-Étienne
(FRA)
Stuttgart
(GER)
Udinese
(ITA)
Vojvodina
(SRB)
Žalgiris
(LTU)
Third qualifying round
Asteras
(GRE)
Botev Plovdiv
(BUL)
Breidablik
(ISL)
Bursaspor
(TUR)
Club Brugge
(BEL)
Crvena zvezda
(SRB)
Differdange
(LUX)
Dinamo Minsk
(BLR)
Gefle
(SWE)
H. Ramat Gan
(ISR)
H. Tel-Aviv
(ISR)
Häcken
(SWE)
Hajduk Split
(CRO)
Lech
(POL)
Malmö
(SWE)
Metalurh Donetsk
(UKR)
Milsami
(MDA)
Motherwell
(SCO)
Randers
(DEN)
Široki Brijeg
(BIH)
St Johnstone
(SCO)
Strømsgodset
(NOR)
Titograd
(MNE)
Trenčín
(SVK)
Ventspils
(LVA)
Vitesse
(NED)
Xanthi
(GRE)
Žilina
(SVK)
Zürich
(SUI)
Second qualifying round
AaB
(DEN)
Anorthosis
(CYP)
Beroe
(BUL)
Chikhura
(GEO)
Dacia
(MDA)
Debrecen
(HUN)
Derry
(IRL)
Göteborg
(SWE)
Hibernian
(SCO)
Hødd
(NOR)
Honka
(FIN)
Honvéd
(HUN)
ÍBV
(ISL)
Irtysh
(KAZ)
Jagodina
(SRB)
Jeunesse Esch
(LUX)
Keşla
(AZE)
KR Reykjavik
(ISL)
Levadia
(EST)
Linfield
(NIR)
Lokomotiva Zagreb
(CRO)
Olimpija Ljubljana
(SVN)
Omonia
(CYP)
Piast
(POL)
Prestatyn
(WAL)
Pyunik
(ARM)
Rosenborg
(NOR)
Rudar Pljevlja
(MNE)
Sarajevo
(BIH)
Senica
(SVK)
Shakhtyor
(BLR)
Skonto
(LVA)
Sparta Praha
(CZE)
Sturm
(AUT)
Turnovo
(MKD)
Utrecht
(NED)
Valletta
(MLT)
Vikingur
(FRO)
Xäzär Länkäran
(AZE)
Zrinjski
(BIH)
First qualifying round
Astana
(KAZ)
Bala
(WAL)
Broughton
(WAL)
Čelik Nikšić
(MNE)
Celje
(SVN)
Crusaders
(NIR)
Domžale
(SVN)
Drogheda
(IRL)
Dudelange
(LUX)
FC Santa Coloma
(AND)
Fehérvár
(HUN)
Flora
(EST)
Gandzasar
(ARM)
Glentoran
(NIR)
HB
(FRO)
Hibernians
(MLT)
ÍF
(FRO)
Inter Turku
(FIN)
Kruoja
(LTU)
La Fiorita
(SMR)
Laç
(ALB)
Levski
(BUL)
Libertas
(SMR)
Liepājas Metalurgs
(LVA)
Mariehamn
(FIN)
Metalurg Skopje
(MKD)
Mika
(ARM)
Sliema
(MLT)
St Patrick's
(IRL)
Sūduva
(LTU)
Teteks
(MKD)
Teuta
(ALB)
Tiraspol
(MDA)
Torpedo Kutaisi
(GEO)
TPS
(FIN)
Trans
(EST)
UE Santa Coloma
(AND)
Vaduz
(LIE)
Top