Final
Ajax
(NED)
Man. United
(ENG)
Semi-finals
Celta
(ESP)
Lyon
(FRA)
Quarter-finals
Anderlecht
(BEL)
Beşiktaş
(TUR)
Genk
(BEL)
Schalke
(GER)
Round of 16
APOEL
(CYP)
Gent
(BEL)
København
(DEN)
Krasnodar
(RUS)
Mönchengladbach
(GER)
Olympiacos
(GRE)
Roma
(ITA)
Rostov
(RUS)
Round of 32
Astra
(ROU)
Athletic
(ESP)
AZ
(NED)
Fenerbahçe
(TUR)
Fiorentina
(ITA)
H. Beer-Sheva
(ISR)
Legia
(POL)
Ludogorets
(BUL)
Osmanlıspor
(TUR)
PAOK
(GRE)
Shakhtar Donetsk
(UKR)
Sparta Praha
(CZE)
St-Étienne
(FRA)
Tottenham
(ENG)
Villarreal
(ESP)
Zenit
(RUS)
Group stage
Astana
(KAZ)
Austria Wien
(AUT)
Braga
(POR)
Dundalk
(IRL)
FCSB
(ROU)
Feyenoord
(NED)
Gabala
(AZE)
Internazionale
(ITA)
Konyaspor
(TUR)
Liberec
(CZE)
M. Tel-Aviv
(ISR)
Mainz
(GER)
Nice
(FRA)
Panathinaikos
(GRE)
Plzeň
(CZE)
Qarabağ
(AZE)
Rapid Wien
(AUT)
Salzburg
(AUT)
Sassuolo
(ITA)
Southampton
(ENG)
Standard Liège
(BEL)
Young Boys
(SUI)
Zorya
(UKR)
Zürich
(SUI)
Play-offs
AEK Larnaca
(CYP)
Arouca
(POR)
BATE
(BLR)
Beitar Jerusalem
(ISR)
Brøndby
(DEN)
Crvena zvezda
(SRB)
Dinamo Tbilisi
(GEO)
Göteborg
(SWE)
Grasshoppers
(SUI)
Hajduk Split
(CRO)
İstanbul Başakşehir
(TUR)
Lokomotiva Zagreb
(CRO)
Maribor
(SVN)
Midtjylland
(DEN)
Partizani
(ALB)
Rosenborg
(NOR)
Shkëndija
(MKD)
Slavia Praha
(CZE)
SønderjyskE
(DEN)
Trenčín
(SVK)
Vojvodina
(SRB)
West Ham
(ENG)
Third qualifying round
Aberdeen
(SCO)
Admira
(AUT)
AEK
(GRE)
AIK
(SWE)
Apollon
(CYP)
Birkirkara
(MLT)
Cork
(IRL)
Dinamo Minsk
(BLR)
Domžale
(SVN)
Fehérvár
(HUN)
Giannina
(GRE)
Heracles
(NED)
Hertha
(GER)
HJK
(FIN)
Jelgava
(LVA)
Kalju
(EST)
LOSC
(FRA)
Luzern
(SUI)
Mladá Boleslav
(CZE)
Olexandriya
(UKR)
Pandurii
(ROU)
Rijeka
(CRO)
Rio Ave
(POR)
Spartak Moskva
(RUS)
Spartak Trnava
(SVK)
Torpedo Zhodino
(BLR)
Viitorul
(ROU)
Vorskla
(UKR)
Zagłębie
(POL)
Second qualifying round
Beroe
(BUL)
Budućnost Podgorica
(MNE)
Cliftonville
(NIR)
Connah's Quay
(WAL)
CSMS laşi
(ROU)
Čukarički
(SRB)
Debrecen
(HUN)
Europa
(GIB)
Häcken
(SWE)
Hearts
(SCO)
Hibernian
(SCO)
Kairat
(KAZ)
Käpäz
(AZE)
KR
(ISL)
Kukës
(ALB)
Levadia
(EST)
Levski
(BUL)
M. Haifa
(ISR)
MTK
(HUN)
Neftçi
(AZE)
Odd
(NOR)
Omonia
(CYP)
Partizan
(SRB)
Piast
(POL)
RoPS
(FIN)
Shakhtyor
(BLR)
Shirak
(ARM)
Slovan Bratislava
(SVK)
St Patrick's
(IRL)
Strømsgodset
(NOR)
Vaduz
(LIE)
Ventspils
(LVA)
Zimbru
(MDA)
First qualifying round
Aktobe
(KAZ)
Atlantas
(LTU)
Bala
(WAL)
Balzan
(MLT)
Banants
(ARM)
Bokelj
(MNE)
Breidablik
(ISL)
Chikhura
(GEO)
Cracovia
(POL)
Dacia
(MDA)
Differdange
(LUX)
Dila
(GEO)
FCI
(EST)
Fola
(LUX)
Folgore
(SMR)
Glenavon
(NIR)
Gorica
(SVN)
HB
(FRO)
Hibernians
(MLT)
Jeunesse Esch
(LUX)
La Fiorita
(SMR)
Linfield
(NIR)
Llandudno
(WAL)
Lusitans
(AND)
Mariehamn
(FIN)
NSÍ
(FRO)
Ordabasy
(KAZ)
Pyunik
(ARM)
Rabotnicki
(MKD)
Radnik
(BIH)
Riteriai
(LTU)
Rudar Pljevlja
(MNE)
Samtredia
(GEO)
Shamrock Rovers
(IRL)
Sileks
(MKD)
Široki Brijeg
(BIH)
Slavia Sofia
(BUL)
Sloboda
(BIH)
Spartak Myjava
(SVK)
Spartaks Jūrmala
(LVA)
Stabæk
(NOR)
Sūduva
(LTU)
Teuta
(ALB)
UE Santa Coloma
(AND)
Valur
(ISL)
Vikingur
(FRO)
Zaria Balti
(MDA)
Top